آیا می خواهید یک نرم افزار CAD برای خود انتخاب کنید؟ میخواهید هر دو حالت ۲D و ۳D را پشتیبانی کند؟ پست زیر لیستی از ۴ نکته ی مهم است که می تواند به شما در انتخاب این نرم افزار کمک کند. ۴ نکته ای که می توان آن را از مزایای سالیدورکز دانست که نشان می دهد چرا می توانید از آموزش سالیدورک به عنوان یک نکته ی مثبت در رزومه ی خود یاد کنید.

۱- طراحی سه بعدی کارآمد

استفاده از سالیدورکز بسیار آسان است به این معنی که شما می توانید به راحتی طراحی را در هر مرحله از فرآیند طراحی ویرایش کنید. گرافیک RealView به شما امکان می دهد طراحی خود را در زمان واقعی تجسم کنید ، در حالی که PhotoView 360 می تواند تفسیرها و انیمیشن های واقع بینانه عکس پیشرفته ایجاد کند. هر دو ابزار بینش فوق العاده ای از نحوه طراحی شما بدون اینکه در واقع ساخته شده باشد به شما می دهند و می توانند در هنگام ارائه کار خود به مشتریان یک ابزار قدرتمند باشند.

شما می توانید به هر قسمت جداگانه از طرح توجه کنید به این معنی که دیگر نیازی به ساخت و تولید محصول ندارید قبل از مشاهده هرگونه خطا ، صرفه جویی در وقت و هزینه و کاهش تعداد نمونه های اولیه مورد نیاز . همه اینها باعث می شود کل فرآیند طراحی همانطور که می دانید سرعت ببخشد و بهره وری را افزایش دهد.

۲- شناخته شده

انتخاب یک سیستم CAD که به طور گسترده شناخته شده باشد بسیار مهم است. با توجه به محبوبیت سالیدورک بسیار محتمل است که یک رقیب یا مشتری از آن استفاده کند ، بنابراین نیاز به ترجمه فایلها از یک سیستم به سیستم دیگر نیست و شاهد کاهش زمان و به حداقل رساندن احتمال خطا هستیم. این کار باعث می شود کار با مشتری بسیار ساده تر باشد ، به علاوه کار با سیستم سه بعدی به معنای ارائه نتایج بسیار بهتر است.

۳- برنامه های داخلی

سالیدورک یک ابزار نرم افزاری بسیار مفید سه بعدی CAD است که از ابزارهای تحلیلی یکپارچه و اتوماسیون طراحی برای کمک به رفتارهای متحرک مانند سینماتیک ، پویایی ، تنش ، انحراف ، لرزش ، دما یا جریان سیال متناسب با انواع طراحی برخوردار است.

سازمان هایی با بیش از چند طراح تنها می توانند از نرم افزار مدیریت داده محصول (PDM) استفاده کنند ، که کاملاً با سالیدورک ادغام شده است. سیستم های PDM می توانند کارهای بیشتری را صرفاً برای ذخیره و سازماندهی پرونده ها انجام دهند. آنها می توانند به طراحان در یافتن قطعات موجود برای استفاده مجدد به جای رسم مجدد کمک کنند. سیستم های PDM همچنین لیست های مواد را برای برآورد هزینه و داده های خوراک به سیستم های برنامه ریزی منابع تولید (MRP) تولید می کنند. نرم افزار پیشرفته تر PDM می تواند فرآیندهای کنترل تغییر را به طور خودکار انجام دهد تا اطمینان حاصل کند که اطلاعات به روز یا منتشر نشده به کارخانه ها یا تأمین کنندگان ارسال نمی شوند.

۴- منحنی یادگیری کوتاه

زمان بسیار با ارزش است ، متعاقباً آخرین چیزی که شما به عنوان یک سازمان رو به جلو می خواهید اینست که عقب نمانید و بنابراین می خواهید معامله های مربوط به طراحی های سه بعدی سریع، ساده و آسان انجام شود. سالیدورک یک رابط کاربری مداوم را در سراسر و روشهای تهیه پیش نویس ارائه می دهد که منطقی از ابتدا تا انتها جریان می یابد. علاوه بر این برای آموزش سالیدورک پکیج ها و آموزش ها و تمرین های مختلفی در سطح نت موجود است. اگر به دنبال دردسر کمتری هستید، دیتک در سطح مقدماتی و پیشرفته نرم افزار سالیدورک را به بهترین شکل آموزش می دهد.