15 دسامبر 2021، فایل‌ها و مدل‌های JACKSON ECKENRODECAD، جامعه GRABCAD

باورش سخت است که یک سال دیگر آمده و رفته است. با این حال، همه چیز با گذشت زمان تغییر نمی کند. ما هنوز مدل‌های شگفت‌انگیز CAD زیادی را دیدیم که در جامعه GrabCAD آپلود شده‌اند و می‌خواهیم مهندسانی را که از این بسته متمایز بودند، بشناسیم و قدردانی کنیم.

مطالعه بیشتر: نرم افزار های برتر طراحی در تمام سطوح کدام اند؟

بدون هیچ مقدمه ای (و بدون ترتیب خاصی)، در اینجا بهترین مدل های CAD از سال 2021 آمده است:

ربات چهارپا راه رفتن DIY: Yunus Zenichowski

این مدل کاملاً جالب و آینده نگر است! دیدن این که از پرینت سه بعدی در فناوری پیشرفته مانند این ربات استفاده می شود بسیار عالی است. من دوست دارم این چیز را در عمل ببینم.

انتخاب بلبرینگ SKF: ادگار گیدونی

از نظر فنی، این یکی از تمیزترین مدل های سال است. جزئیات در رندر و خود مدل‌ها برتر هستند. ما کارهای ادگار را در اوایل سال جاری در یک پست وبلاگ برجسته کردیم، اما نمی‌توانیم کار او را از این فهرست حذف کنیم.

نوار نقاله برای جداسازی سنگ معدن: Dmytro Minich

اگرچه این مدل چشم را جلب نمی کند، اما عملکرد آن غیرقابل انکار است. یک تسمه نقاله کاملاً ساخته شده، مفید برای بسیاری از فرآیندهای مرتب سازی.

TREK Bikes Marlin 8 2021 مدل: Onkar Chavande

این دوچرخه کوهستانی شبیه یک انفجار به نظر می رسد. طراحی بسیار تمیز و واقعی است، این یکی از بهترین طرح های دوچرخه در جامعه است. من دوست دارم در برخی از جاده های عقبی بیرون بیایم و این مورد را برای خودم امتحان کنم.

دستگاه حفاری و کوبش اتوماتیک: علی شجاع پور

این مدل نهایی یکی دیگر از مدل های واقعا فنی و کاربردی است. اما چیزی که من را به سمت آن کشاند جزئیات عالی ارائه شده بود. هر قسمت از هم جدا شده است و کل فرآیند را می توان از طریق 90 فایل CAD مختلف مشاهده کرد که کار چشمگیر است.

متأسفانه، ما نتوانستیم همه مدل‌هایی را که می‌خواستیم به این وبلاگ اضافه کنیم.