شما هم به دنبال ارتقا خود در فضای مجازی هستید؟

۴ راه که به شما کمک می کند کسب و کار خود را در اینستاگرام رشد دهید:

مقاله ی پیش رو ترجمه مقاله است که در سایت فوربس به چاپ رسیده است ۴ نکته ی ساده ی زیر شما را میتواند به اهدافتان نزدیک کند.

۱)باید در اتفاقات حضور داشته باشید:

این بدین معناست که پست شما باید در زمان رویدادهای فرهنگی و در زمان تعطیلات منتشر شود.برای مثال چهارم جولای روز پیتزاست محتوایی که مربوط به کسب و کارتان است را به اشتراک بگذارید و فراموش نکنید که از هشتگ های خاص آن روز استفاده کنید.برای مثال یک کمپانی کفش بسکتبالی از از شکلات درست کرده است تا روز بسکتبال را در آمریکا جشن بگیرد.

۲)طرفداران خود را درگیر کنید:

اینکه شما ۵۰۰ نفر یا ۵۰۰۰۰ نفر دنبال کننده داشته باشید مهم نیست مهم این است که طرفدارانتان را در گیر کنید.نظرات آنها برای رشد کسب و کار شما ضروری است.با درگیر کردن آنها در فرآنید تصمیم گیری خود،میتوانید یک دید کلی در جایی که کسب و کارتان را بنا نهاده اید داشته باشید.برای مثال یک شرکت از هواداران خود خواسته است تا قهوه ای که دوست دارند به منوی جدیدشان اضافه شود چیست؟

۳)عشق را به اشتراک بگذارید:

از یک راه طبیعی مطالب جدید کسب و کارتان را در افشا کنید که این کارا میتوانید از طریق شراکت و همکاری با یک شرکت دیگر باشد این کار باعث می شود که برند شما تاثیر مثبت داشته باشد.برای آشکار تر شدن مطلب فرض کتید شما یک فروشگاه جواهراتی دارید شما باید کمپانی مد که نفوذ بالایی دارد یک سبک خاص را به اشتراک میگذارید که هردو طرف یک محتوایی را به اشتراک میگذارند.

۴)برگرداندن:

به دنبال کنندگان خود ارزش دهید و این کار را میتوانید از طریق یک مسابقه یا جایزه باشد.به یاد داشته باشید همیشه خلاق باشید و یک چیز را بیش از یکبار نفروشید.فرض کنید شما یک مربی شخصی هستید و در تلاش هستید تا مشتریان جدید کسب کنید یک چالش یک دقیقه ای خلق کنید و از دنبال کنندگانتان بخواهید که یک ویدیو تهیه کنید با موضوع شما و هشتگ مورد نظرتان.برنده میتواند با یک ماه آموزش شخصی رایگان برجسته شود.

به امید موفقیت همه ی شما.

مترجم:حمیدرضا پناهیان