۱۶ شغلی که حتما باید مهندس باشید (قسمت دوم)

شغل مهندسی نه تنها در ۶ سال گذشته ۷٪ افزایش یافته است، بلکه به این معنی است که شانس خوبی برای شما وجود دارد که در هنگام فارغ التحصیلی شغل های هیجان انگیز زیادی را تجربه کنید با توجه به علاقه ای که دارید. رشته مهندسی درآینده به سمتی جریان دارد که از حالت تک بعدی گذشته خارج شده است و این به این معنا است که میتوانید فرزندان خود را نیز به سمت مهندسی هدایت کنید. در اینجا ۱۶ شغل منحصر به فرد، سرگرم کننده که شما می توانید با درجه مهندسی پیگیری کنید را از قسمت اول این مجموعه لیست کرده ایم.

۶) مهندس شکلات

شغل مهندسی / مهندسی شکلات

شغل مهندسی / مهندسی شکلات

این یکی بیشتر در مورد یک مهندس مواد غذایی است، اما به هر حال، این عنوان یکی از پرطرفدارترین هاست. شما شگفت زده خواهید شد که علم و مهندسی به شکل آبنبات تبدیل شده باشد. چگونه می توان آن را از ابتدا تا مصرف کننده حفظ کرد؟ در کدام بخش ها باید افزودنی را به شکلات اضافه کنید؟ چگونه می توان یک کیسه سیب زمینی را به خلال های سیب زمینی در ۲۰ دقیقه یا کمتر تبدیل کرد؟ چه چیزی در مورد سنسورهای دما و دیگر فن آوری های مورد استفاده در بخش صنعتی آب نبات و غذا استفاده می شود؟

مهندسان دست در تمام این فرایندها دارند. به علاوه شما می توانید طعم تست کار خود را بچشید :).

۷) اسکنر محیطی EA

همیشه تعجب می کنید که چگونه زمین های گلف و زمینه های فوتبال در بازی های ویدئویی EA Sports بسیار دقیق هستند؟ اسکنر زیست محیطی شامل ۳D اسکن واقعی، زمینه های فیزیکی با یک دستگاه به نام اسکنر FARO است. دقت این اسکنر به طورغیر قابل باوری بالاست. سپس آن اسکنها به همراه عکس به صورت دیجیتالی به دست می آید تا تجربه ای واقع بینانه را برای بازیگران ایجاد کند. آیا فرزند شما مسافرت های جهانی، تکنولوژی ۳D و بازی های ویدئویی را دوست دارد؟ این مهندسی می تواند او را به همه ی چیز هایی که دوست دارد برساند.

۸) مهندسی چاپ سه بعدی

شغل مهندسی / مهندسی چاپ

شغل مهندسی / مهندسی چاپ

چاپ ۳D، مسلما یکی از محبوب ترین فن آوری های جدید در صنعت STEM است، و دنیای ما را تغییر می دهد. در حالی که چند رشته به طور خاص برای چاپ ۳D طراحی شده است، با این حال مهندسی های دیگر مثل مواد و علوم شیمیایی، مهندسی مکانیک، مهندسی الکترونیک، مهندسی عمران، و طراحی صنعتی نیز با آن درگیر اند. فوربس می گوید: “۳۵ درصد از تمام آگهی های ارسال شده برای کارهای مهندسی،شامل مهارت در چاپ سه بعدی می باشد.”.

۹) مهندسی چشم انداز

آیا از کودکی در یک فضای باز بزرگ شده اید؟ شاید شما عاشق حفاری در خاک و یا سازماندهی گیاهان گلدانی در حیاط هستید. مهندسان چشم انداز، همچنین به عنوان معماران چشم انداز شناخته می شوند، مسئول طراحی فضای باز هستند، مانند پارک ها، دانشگاه ها و زمین های گلف. آنها همچنین برنامه هایی برای احیای مناطق مانند جنگل های ملی یا تالاب ها ایجاد می کنند. مهندسان چشم انداز نیاز به مهارت های مختلف برای کار خود دارند، مانند محاسبه زاویه مسیر، تعیین حجم برای مقدار خاک مورد نیاز برای پر کردن فضا، خواندن و نقشه های کنتراست و ترجمه تصاویر ۲ بعدی به فضاهای سه بعدی.

۱۰) طراح LEGO

شغل مهندسی / مهندسیlego

شغل مهندسی / مهندسیlego

اگر کودک شما به طور مداوم خود را در LEGOs پیگیری می کند، شاید حرفه ای به عنوان یک طراح LEGO محل مناسب برای کودک شما باشد. علاوه بر استفاده از مهندسی برای ایجاد مجموعه های جدید LEGO، طراحان می توانند از مهارت های هنری برای اختراع شخصیت های اصلی استفاده کنند و حتی برخی از آنها به معنای واقعی کلمه به نشانه گذاری و ساخت با LEGO پرداخت می شود.