۸ شرکت برتر برای مهندسین مکانیک

فارغ التحصیلان مهندسی در خارج از دانشگاه، علاقه مندند که تحقیق کنند کدام شرکت در آن زمینه بهترین شرایط کاری و چشم انداز پیشرفت شغلی را ارائه می دهند. براساس داده های شرکت تحقیقاتی و مشاوره Universum – چندین شرکت بزرگ با دلایل مختلف در فهرست کارفرمایان مطلوب قرار دارند. اولا، بسترهای رقابتی تر را ارائه می کنندو در مرحله دوم، اندازه و ساختار آنها به کارمندان فرصت های بیشتری برای توسعه حرفه در بخش های مختلف می دهد. حالا، بگذارید در ۱۰ شرکت برتر برای مهندسان رشته مهندسی مکانیک کار کنیم.

۱) ناسا

منطقی است که ناسا در بالای فهرستی برای شرکتهای مطلوب برای مهندسان مکانیک برای کار کردن قرار دارد. گذشته از حقوق بسیار بالا و اعتبار ذاتی استخدام ناسا، فرصت های زیادی برای توسعه وجود دارد که شامل همکاری و تعامل با برخی از دانشمندان و مهندسان درخشان جهان است.

۲) گوگل

بزرگترین شرکت فناوری محاسباتی در جهان شناخته شده است که درخشان ترین فارغ التحصیلان مهندسی مکانیک را در حالی که هنوز در کالج هستند، استخدام می کند. با توجه به اینکه این سیستم عامل پیشرفته ترین سیستم های سخت افزاری کامپیوتر را در بر می گیرد، قابل درک است که چرا شرکت نیاز به یک پایه جامد از مهندسان مکانیک و افراد هوشمند جوان دارد.

۳) بوئینگ

بویینگ از جمله محبوب ترین کارفرمایان مهندسان مکانیک و بزرگترین شرکت هوا فضا در جهان است. به طور مداوم به دنبال بهبود در هواپیماهای نظامی خود و فرآیندهای تولید jetliners تجاری است و شرکت همیشه علاقه مند به جذب مهندسان مکانیک، با هزینه بالا است.

۴) اپل

کار برای اپل به آنها توانایی انجام طراحی، توسعه و آزمایش مهارت ها را به صورت روزانه برای تولید نسل بعدی لوازم الکترونیکی مصرفی و وسایل الکترونیکی می دهد. اپل یک نام محترم در جامعه مهندسی شده است و کار برای این شرکت با اعتبار، فرصت های شغلی و رشد را به همراه دارد.

۵) لاکهید مارتین

تولید کننده اصلی تجهیزات نظامی ایالات متحده به خاطر تجهیزات و تجهیزات نظامی، سیستم های رادار، هواپیما و موشک های آن شناخته شده است. برای ماندن در بالای این لیست این شرکت همواره از مهارت مهندسان مکانیک برای طراحی، توسعه و آزمایش تمام این محصولات استفاده می کند. نیازی به گفتن نیست، کارکنان آن شرکت در توسعه تجهیزات بسیار پیچیده و نوآورانه شرکت می کنند.

۶) مایکروسافت

بزرگترین نام در تکنولوژی محاسباتاست. مایکروسافت دارای نیاز قوی و ثابت برای سیستم های سخت افزاری است که باید در خانه طراحی و شخصی سازی شوند. به همین دلیل مایکروسافت به دنبال مهندسان مکانیک ماهر برای ایجاد این سیستم های سخت افزاری تخصصی است.

۷) GE Aviation

GE Aviation تولید موتور برای هواپیماهای تجاری و نظامی است. مشتریان وسیع و محصولات متنوع آن نیاز به تحقیق و توسعه مستمر و همچنین تست کامل موتورهای نسل بعدی دارند. این به این معنی است که مهندسین مکانیکی برای مجموعه های متنوعی از فعالیت های مورد نیاز در این شرکت کاملا واجد شرایط هستند. GE Aviation اخیرا تمرکز خود را بر توسعه انرژی پاک قرار داده است.

۸) فورد موتور

نیروی محرکه در صنعت تولید خودرو در امریکا، شرکت فورد موتور به طور مداوم تلاش می کند تا عملیات خود را ساده تر کند. این شرکت به طور مداوم به مهارت های تخصصی مهندسان مکانیک علاقه مند است تا به توسعه سیستم های مکانیکی برای مونتاژ و آزمایشات خودروی خود ادامه دهد.