اپلیکیشن های مهندسی (قسمت اول)

طیف وسیعی از اپلیکیشن های مهندسی توسعه یافته برای پاسخگویی به نیازهای مهندسان در جهان در حال ساخت است. این اپلیکیشن های مهندسی کار مهندسان را بسیار ساده تر می کند تا بتوانند کار خود را در هر زمینه به طور کامل انجام دهند.

در اینجا قصد داریم ۲۵ برنامه کاربردی برای گوشی های هوشمند را معرفی کنیم:

۱) iEngineer

با این اپلیکیشن مهندسی همه کتاب های مهندسی را در کف دست شما قرار می دهد. iEngineer پایگاه اطلاعات پیچ و مهره را ارائه می دهد. این اپلیکیشن کمک خواهد کرد که در کار با میزان نیروی مقاومت پیش رو از چه پیچی استفاده کنید.

 

iEngineer

iEngineer

۲) HVAC Professional

این برنامه دارای ۲۰۰ فرمول مختلف برای طراحی سیستم های HAVC یا سیستم های گرمایش، سرمایش، تهویه مطبوع ساختمان ها و امکان مسکونی و تجاری و همچنین مجموعه ای کامل از کد های مکانیک است. شما می توانید با یک جستجوی ساده، به سیستم مورد نظر خود برسید.

HVAC Professional

HVAC Professional

۳) iCircuit

برنامه ای ساده و کاربردی برای آیفون و اپل برای طراحی آزمایش مدار است. این دارای بیش از ۳۰ عنصر است که شما می توانید از آن برای ساخت مدارهای خود استفاده کنید و یک موتور شبیه سازی پیشرفته که بتواند هر دو مدارهای آنالوگ و دیجیتال را مدیریت کند.

iCircuit

iCircuit

۴) Mechanical engineers

با استفاده از این برنامه می توانید فقط با زدن چند دکمه محاسبات پیچیده خود (از جمله خواص ترموفیزیکی سیالات در انتقال حرارت) را به سادگی آب خوردن انجام دهید.

Mechanical engineers

Mechanical engineers

۵) Graphing Calculator

این برنامه مفید iPad شما را به یک ابزار چند منظوره تبدیل می کند که دارای یک پلاتر با عملکرد بالا، مبدل واحد و ماشین حساب علمی است.

Graphing Calculator

Graphing Calculator

2 پاسخ

تعقیب

  1. […] این مطلب قصد داریم چند برنامه سرگرمی مهندسی را برای شما معرفی […]

  2. […] معرفی اپلیکیشن های مهندسی در پیرو مطلب قسمت اول می […]

دیدگاه ها غیر فعال است.