Project Butterfly یک پیش‌نمایش فناوری Autodesk است که به کاربران AutoCAD اجازه می‌دهد تا نقشه‌های اتوکد را از طریق یک مرورگر وب ویرایش کرده و با آن‌ها همکاری کنند. با Project Butterfly، کاربران اتوکد می‌توانند فایل‌های DWGTM را با همکاران و مشتریان از هر رایانه‌ای با اتصال به اینترنت به اشتراک بگذارند و روی آنها کار کنند.

نقاشی ها را با افراد دیگر به اشتراک بگذارید. مشاهده و ویرایش DWG ها بدون دانلود هیچ نرم افزاری، فقط با استفاده از یک مرورگر وب.

تیم پروژه خود را به یک جلسه آنلاین دعوت کنید که در آن همه طرف‌ها می‌توانند در زمان واقعی یک نقاشی را مورد بحث و ویرایش قرار دهند. یا در زمان خود از طریق نظرات و تغییرات مرور کنید.

از Project Butterfly برای همکاری با همکاران و مشتریان استفاده کنید. هر کسی می تواند به Project Butterfly دسترسی داشته باشد، حتی اگر اتوکد را نصب نکرده باشد، و حتی اگر یک حساب Project Butterfly نداشته باشد.

من آن را امتحان کردم و باید اعتراف کنم که راه حل بسیار چشمگیر است با وجود این واقعیت که این هنوز به صورت دو بعدی است.

من نظر بسیار امیدوارکننده ای را از صفحه وب SolidSmack پیدا کردم:

با تشکر از انتشار کلمه در مورد Project Butterfly. در این مرحله واقعاً دو بعدی است. ممکن است به خاطر داشته باشید که Project Freewheel پیش نمایش فناوری ما برای بررسی مشاهده و اشتراک گذاری مدل های سه بعدی از طریق وب است. بنابراین کاملاً ممکن است که در آینده اتفاقی بیفتد – بدون قول – اما ما سه بعدی را نادیده نمی گیریم. Project Butterfly مبتنی بر فناوری RealDWG است، بنابراین لوله‌کشی سه بعدی در دسترس است.

منتظر دیدن راه حل های CAD مبتنی بر وب بیشتر هستیم.